O mnie

Cześć. Zawsze byłem wielkim fanem serii Fallout. Moje osobiste doświadczenia i umiejętności doprowadziły do tego, że piszę. Przez długi czas nie mogłem się zdecydować, czy jestem gotowy na ten krok. Ostatecznie uznałem, że nie warto dłużej czekać. Przy odrobinie szczęścia i samozaparcia powstanie powieść na podstawie pierwszej części cyklu Fallout. Całość będzie publikowana na niniejszym blogu; rozdział po rozdziale.

Mam nadzieję, że jako fani tej nieśmiertelnej gry, przeżyjemy razem fajną przygodę i spędzimy miło czas. Ja - pisząc. Wy - czytając. 

Fallout czeka, raz jeszcze. W zupełnie nowej odsłonie!


Naturalnie oryginalnie całość ukaże się w języku polskim. Chciałbym jednak, by została również przetłumaczona na język angielski. Nie ograniczają nas żadne terminy, ani zobowiązania. Projekt jest całkowicie money-free. Jeżeli czujesz, że chciałbyś pomóc, daj mi znać. 

4 komentarze:

 1. Ja podobnie jak ty jestem wielkim fanem Fallouta wielokrotnie przeszedlem pierwsza czesc. Czuje ze moglbym ci pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, dzięki wielkie. Napisz mi wiadomość (adres e-mail w zakładce "napisz do mnie") i podaj swój adres poprawny, tak, żebym mógł Ci odpowiedzieć.

   Najlepszego! Dzięki raz jeszcze!

   Usuń
 2. Dziękuję. Ściągam na Kindla, chętnie przeczytam. Też myślałem o napisaniu czegoś w tym uniwersum. Może uda mi się wymyślić jakieś opowiadanie. Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń